סינון
סגור

הכנת חותמות

בימינו כל עסק מחזיק במספר חותמות, בין אם מדובר בחותמת הנושאת את שם החברה והח.פ / ע.מ. ובין אם מדובר בחותמות בהתאמה אישית לצרכים שונים (נאמן למקור, שולם וכד'). היום זה כבר ברור לכולם כי שימוש מושכל בחותמות יכול לחסוך הרבה זמן ולתרום רבות לסדר בניהול העסק.

חותמות בירושלים ספידיו

ניתן, לדוגמא, במידה ומדובר בעסק אשר שולח מספר רב של חבילות או מכתבים, להכין חותמת עם כתובת העסק ובכך לחסוך את הצורך בכתיבה חוזרת של הכתובת על כל חבילה וחבילה ובמקום זאת פשוט להחתים את הכתובת פעם אחר פעם. ניתן כמובן לבחור גם צבעים לחותמת וסוג וגודל גופן שונים לחותמות שונות ובכך לשמור גם על פן עיצובי.

חותמות סטנדרטיות, כאלה המכילות מספר שורות טקסט ניתן להכין באופן מידי וכמעט ללא זמן המתנה משמותי, כאשר ניתן לקבל הדמיה קודם להכנת החותמת ולראות כיצד החותמת עתידה לצאת ומה יהיה גודלה על פני הנייר.

חותמות מיוחדות לעסקים

חותמות מעט מורכבות יותר, כגון: חותמות עגולות לעו"ד או חותמות נוטריון, חותמות המשולבות בעטים מהודרים, חותמות המכילות לוגו או אפילו חותמות עם חתימת כתב ד של החותם, לוקל מעט יותר זמן להכין, אך עדיין ניתן, ברוב המקרים להכין גם את החותמות המורכות יותר עוד באותו יום עסקים.

דוגמא לחותמת לוגו עבור אדריכלית:

דוגמא לחותמת לוגו עבור קוסמטיקאית:

חותמת לוגו בעיצוב אישי

אצלנו בספידיו אופיס אנו מכינים את החותמות בשיטת החריטה בלייזר, בעזרת מכונה עם זרוע רובוטית אשר נעה בשני צירים ומגרדת, באמצעות קרן לייזר, את חומר הגלם שממנו מייצרים את גלופת החותמת. קיימים 2 חומרי גלם עיקריים להכנת חותמות, הראשון הינו חומר פולימרי בעל גוון ירוק והשני גומי אפור. לכל אחד מחומרי הגלם יש יתרונות וחסרונות ואנו בספידיו נדאג להתאים את חומר הגלם להכנת הגלופה האידיאלית עבור החותמת שלכם. באמצעות מכונת חריטה בלייזר מתקדמת אנו יכולים לוודא את הפקת החותמות במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר.

חריטה בלייזר ירושלים

ספידיו אופיס בע"מ הינו עסק ירושלמי המתמחה בהכנת חותמות ואספקה מהירה בירושלים.

אז בפעם הבאה שתזדקקו לחותמת, אל תהססו להתקשר : 1-700-550088

ספידיו אופיס בע"מ - חותמות בירושלים